Циліндричний Вимірювальний інструмент, циліндричний виявлення

1. точної круглої решітки імпортованих з Німеччини 2. Машина конфигурируются з різною специфікацією і довжиною рубіна зондів 3. Структура аеростатичного підшипника використовуються на платформі rotarymeasurment високої точності

Відомості про продукт

Будучи одним з провідних виробників Китаю і постачальників високоточної циліндричний вимірювального приладу, циліндричного виявлення, він тут чекає вашого контакту.

застосування:
Leadsy серія циліндричної вимірювальної машини в основному використовується для вимірювання деталей, що обертаються тіла яких різних поверхні є регулярними або нерегулярними, безперервним або переривчастим, такими як їх округлість, циліндричний, лінійність, концентричність, співвісність, площинність, паралельність, перпендикулярність, поверхня хвилястість і так далі. Крім того, спектральний аналіз, аналіз висоти хвиль, аналіз і аналіз shafts'curvature діапазону стрибка можуть бути проведені на машині.
характеристики:
1. Структура аеростатичного підшипника використовується на rotarymeasurment платформі з високою точністю, що не може зробити основний шпиндель верстата , які постраждали від зносу, тому його термін служби буде продовжений.
2. Що стосується збору даних, точна кругова решітка імпортовані з компанії HEIDENHAIN в Німеччині, а також в відношенні техніки, реалізуються.
3. Машина налаштована з різною специфікацією і довжиною рубін probes.Furthermore, спеціальні датчики і пристосування можуть бути розроблені в відповідно до потреб замовника.
4. Машина має потужну функцію аналізу, наприклад, лінійність, циліндричний, площинність, паралельність, співвісність, концентричність, хвилястість і висоту хвилі analysis.It може аналізувати спектр частот стану поверхні зі сторони і , нарешті , і амплітуда хвилі може бути запропонована.

Розслідування