Головна > Новини > Зміст

ВІБРАЦІЯ ЛІКУВАННЯ МЕТОДОМ ШМ

Jul 26, 2016

Вібрація є одним з основних факторів, що впливають вимірювальні машини точність і стабільність, щоб зробити ШМ для забезпечення достатньої точності, вам потрібно створити відповідний середовище для вимірювальні машини.


Якщо ШМ установки де високо під впливом вібрації, ми прийняти способом лікування фонду (скосу, ізоляції траншею), але ізоляції метод має очевидний брак (таких, як не вдалося дотриматися ШМ точність продукції і за допомогою середовища, якщо користувач в підлозі явно не може прийняти Фонду схема), поява демпферні механізм року склала за неадекватність віброізоляцію Фонду.


Нано точність Автономна дизайн патентних технології - ШМ демпферні механізм. Монтаж простий і зручний. Розміщення гумова накладка у верхній і нижній демпферні гумові блок матриці, вставивши два вставлено один одного за допомогою кнопки вгору і вниз посад керівництво забезпечити розташування. Чотири різьбових отворів на двох матриця субстрат можуть бути підключені до демпфуючих ШМ або землі. Чотирикутник оснащений керівництво стовп, які можуть ефективно запобігати повалення або перекидання через односторонні сили демпфуючих пристрою.