Головна > Новини > Зміст

ВИКОРИСТАННЯ CAD В КООРДИНУВАТИ ВИМІРЮВАЛЬНІ МАШИНИ

Jul 29, 2016

bridge cmm

Координат вимірювальний машина широко використовується в цвіль, аерокосмічна та автомобільні обробної промисловості. Застосування CAD в координат вимірювальний машина використовує програмне забезпечення, розроблене комп'ютера виконувати розширений вимірювання тест.

Координат вимірювальний машина широко використовується в цвіль, аерокосмічна та автомобільні обробної промисловості. Застосування CAD в методі координат meThis тест вимірює CAD модель в програмному при відсутності фактичних артефакти. Значно зменшує виявлення етап експлуатації об'єкта фактичних випробувань і можна не тільки підвищити ефективність виявлення, збереження ресурсів тест, але зменшується інтенсивність праці.

coordinate measuring machine cmm

САПР використовується в зворотного інженерних виводу. Реконструювання є процесом видавати малюнків або відповідні дані згідно вдавлювання, в порівнянні з традиційним процесом в які роблять вдавлювання за кресленнями чи відповідні дані. У зворотньої інженерії, спочатку вище полягає у використанні три координувати вимірювальні машини до точно виміряти фігур зразків, мати справу з виміряних даних за допомогою функцій CAD та потім створіть один або кілька CAD дані формат.

measuring system

Нано точної конфігурації ШМ має сильний функцію CAD програмне забезпечення, яке імпортувати CAD моделі бути виміряна, і він може працювати в автономному режимі, відкрити самонавчання функції програмного забезпечення, система автоматично генерувати вимірювання програми, вона також може бути змодельовані вимірювання, дізнатися операція помилки в процесі вимірювання шлях і збирати точки і для модифікації програм. Фактичні вимірювання можна звести до мінімуму можливі проблеми і може максимум гарантувати безпеку в процесі вимірювання.


Три координувати вимірювальні машини як свого роду поширені вимірювальні машини, оскільки він має високу точність вимірювання і вимірювання ефективності і зручне управління. Вона може реалізувати онлайн вимірювання. А введення CAD функцій, три координувати вимірювальні машини більший за допомогою простору.


E-mail:2972853095@QQ.com