Головна > Новини > Зміст

Причини, чому Товари застрявати На бразильському Настроюваний (II)

Jan 12, 2017

3. MAPA

Ministério та Сільськогос, Pecuária е Abastecimento, який Portuguesefor Міністерство сільського господарства, тваринництва та постачання, МАЛО, є регулюючий орган відповідає за контроль імпорту товарів тваринного і рослинного походження. Як і у випадку медичних продуктів або косметики імпорту, імпорт таких товарів підлягають до ліцензування імпорту, яке потрібно , щоб очистити товари в Бразилії митниці.

Компанія імпорту товарів тваринного і рослинного походження повинні бути зареєстровані в МАПО. Для реєстрації необхідно подати такі документи в SIF, Федеральної інспекції:

• Копія статуту

• Копія CNPJ карти

• Реєстрація форма компанії

• Імпортер Декларація Відповідні умови для зберігання продуктів

Крім того , відповідальність агентів SIF для контролю чи законні імпорт товарів тваринного і рослинного походження. Ці агенти звернути особливу увагу , чи були дотримуються санітарні вимоги, оскільки вони можуть поставити під загрозу бразильські секторів , що займаються тваринами і овочами.

Також підлягає перевірці MAPA є упаковка або піддони , які прийшли з товарами. При перевезенні вантажів у дерев'яних ящиках, наприклад, сертифікат фумігації або теплової сертифікат Лікування буде необхідно.

4. Inmetro

Inmetro вимагає , щоб деякі продукти, які можуть бути знайдені в цій статті, будуть сертифіковані для того , щоб бути комерційно в Бразилії, і ті ж правила накладаються на імпортні товари. У цьому випадку продукт або повинен бути завірений:

• Іноземне регулюючий орган , який визнається INMETRO

• INMETRO, по прибуттю в Бразилії

Для всіх продуктів, які підлягають обов'язковій сертифікації по INMETRO, спеціальна ліцензія необхідна для того , щоб імпортувати їх. Для всіх випадків , присутніх в Правилах номера 354 по INMETRO, Declaração де Liberação пункт Importacao де Produtos, португальська декларації випуску для імпорту продуктів, слід запитати у INMETRO.

5. Податкового ревізор бразильських доходів федеральних

Receita Федеральна Бразилії, який є бразильським федеральним доходом, несе відповідальність за дотримання митних правил. Для цього, Податкового аудитор бразильських доходів федеральних також дозволений здійснювати нагляд за імпорт будь-яких товарів в Бразилію і , таким чином , може захопити будь-які товари , якщо вони розуміють , що є що - то не так з тим , як товари були розглянуті, особливо в процес посадки, навіть якщо документи , подані імпортером були в порядку.


Примітка: У статті REPOST від Realogistics

http://www.realogistics.com/index.html