Головна > Новини > Зміст

ВІДМІННІСТЬ EBTWEEN FULL-AUTO І НАПІВАВТОМАТИЧНОМУ ШМ

Jul 22, 2016


Три ШМ, по суті, розділений на повному автоматичному, напівавтоматичне і ручний тип. Автоматична повністю контролюється за комп'ютером, у той час як керівництво повністю підконтрольним штучних. І напівавтомат є без повністю автоматичний Ротарі голки голову і контроль системи так доти, доки коли вам потрібно перетворити голки кут, вам доведеться вручну трансформувати зонд кут. Дайте нам знати про різницю між Напівавтоматична і повністю автоматичні!


. Ціна різниця

З точки зору покупця перша турбота повинна бути різниця в ціні, зонд начальник Напівавтоматична ШМ відрізняється від його повному автоматичному ones. Цей підручник є дешевше, ніж Автоматична...

B. вимірювання точності

Відносної ціною, вимірювання точності є одним з цінними паперами, які можна перевірити продукт кваліфіковані, так що більш високу точність може призвести до підвищення якості. Semi-automatic, через необхідність штучних регулювати тест, можуть мати деякі помилки в процесі вимірювання. Повному автоматичному повністю контролює ПК, що значно знижує антропогенними помилка. Таким чином, відносно точності автоматичного ШМ є вище, ніж його напівавтоматичним ШМ.

C. виробництво ефективності

Корінь підприємства є ефективність за винятком якості. ШМ повному автоматичному контрольованих комп'ютером у процесі вимірювання, який просто треба інженер встановити перед комп'ютером і покласти в програмі. А ні, з-за впливу покрокових тестів Напівавтоматична ШМ. Стільки, скільки потрібно, щоб трансформувати зонд голова вручну, щоб Напівавтоматична ШМ має менше переваги, ніж ті, повному автоматичному.

Ми представляємо різниця між напівавтоматичні й повному автоматичному ШМ вище. Насправді, не можу сказати, що є кращим, тому що вибір між повним автоматичним і напівавтомат обумовлена цілком реальний стан справ. Ми не можемо узагальнити.