Головна > Новини > Зміст

ПОРІВНЯННЯ КАЛІБРУВАЛЬНИХ І ШМ

Jul 19, 2016


Калібрувальні є інструментом спеціальні виробляються контролювати всі види механічних розмір промислово-виробниче підприємство, позиціонують підходить для масове виробництво продукції, такі як автозапчастин, щоб замінити професійні вимірювання такі інструменти, як супорти, підключіть калібрувальні, калібрувальні, тощо. Можна зробити наступні заходи: ключ пропонує виявлення, виявлення характерних лінії, функціональні отвір виявлення, зона виявлення великих деформації при зборці, прототип Асамблеї, ранній стадії функції відповідності виявлення і так далі. ШМ належить до роду високоточні вимірювання інструмент, майже все з частин може бути виміряна, включаючи точність калібрувальних також потрібна підтримка ШМ. ШМ є свого роду широко використовуваних вимірювальних приладів, але CMMs взагалі не підходять для онлайн вимірювання. Існують деякі відмінності нижче.

1. вартість. Одноразових інвестицій калібрувальних поступаються координатно-вимірювальних машин, але думаючи, в довгостроковій перспективі, вартість ШМ нижче, ніж витрати на колії. Калібрувальних вимірювання потрібно зробити моделей всі вимірюються об'єкти, дуже висока вартість. І ШМ у поєднанні з гнучкою арматур переваги вартість в довгостроковій перспективі, хоча первісних інвестицій є більшим і коштувала певні добова потреба.


2. гнучка. Калібрувальних є свого роду обладнання для частин або складання спеціальних вимірювання, більшість не є гнучким. ШМ у поєднанні з гнучкою кріплення може вимірювати майже всі види частин, гнучкість є дуже гарним.


3. вимірювання зручності. Зручність калібрувальних є дуже добре, що просто потрібно покласти частини в датчик. ШМ у поєднанні з гнучкою арматур, який потрібно фіксованого частин, створення системи координат, програма, і так далі, але для зручності вимірювання, портативний рукою машини значно задовольняти зручності вимірювання.


4. точність. Точність арматур, як правило, ±± 0,150,2 мм. Якщо з суппорт супорт, рівень точності до ±0,1 мм. ШМ точність можна дістатися до мікрона рівні взагалі.