Головна > Рішення > Зміст

Вібрація лікування методом ШМ II

Aug 05, 2016

В індустрії сучасну виробничу три координати вимірювальна машина більше застосовується в процесі виробництва, що робить продукт цілі та ключ поступово змінюється від підсумкової перевірки виробництва процес контролю якості. Через зворотний зв'язок інформації своєчасно налаштування параметрів переробне обладнання для забезпечення якості продукції та виробництва обробки стабільності та підвищення ефективності виробництва.

renishaw probe head

Тому що є все більше і більше вимірювальні машини призначений в виробничій, той вібрації стає періодичні проблема. Хоча користувачів в обробці випробування, якщо той вібрації тестові дані три координат машини із асортименту, вона буде мати великий вплив на точність вимірювання. На даний момент ми повинні побудувати спеціального фундаменту.

Якщо дані випробувань вібрації три координат машини знаходиться в межах діапазону, на цей раз, вимірювального інструменту установки сайту повинні відповідати таким умовам:

1. у всіх напрямках градієнтної грунт, як правило, нижче 5мм/м.

2. землі підшипник повинне перевищувати суму Максимальна вага вимірювальні машини і максимальна вага вимірювання частини.

3. монтаж області вимірювальні машини повинні без поверхневої активності або руйнування

4. землі опорні точки і навколишні грубої точки повинні бути очищені.

patent aibration cushion to reduce vibration

Ми також можемо надати ШМ демпферні механізм, який є нашим патент (патент № є ZL 2014 2 0532122.0). Ця нова технологія практичні демпферні гумовими.

І він може затримати той вібрації і забезпечити точність машини.


Будь ласка, повідомте нам, якщо будь-яке питання або поради

E-mail:overseas@cmm-nano.com