Головна > Рішення > Зміст

Використання ШМ автомобільного виробництва

Aug 10, 2016

Швидкий розвиток промислового виробництва середовища R & D і виробництва великої кількості складних механічних частин всі повинні передові технології тестування та інструменти, особливо в точності техніки дослідження, числове керування верстата виробництво автомобільних запчастин для виробництва, аерокосмічної і зростання радіоелектронної промисловості. Координат вимірювальні машини, як один з важливих великий інструмент, була все більше і більше цінується дослідниками та виробництва через його зручним для тривимірного простору вимір вимірювання, які можна реалізувати он-лайн виявлення і автоматичних вимірювань.

У сфері автомобільного виробництва, на якість кінцевого сучасну виробничу промисловості є максимально зберегти згідно з вимогами проектування, виготовлення деталей із. Тим не менш, для забезпечення узгодженості виробничого процесу та дизайну, вона повинна бути до контролю виробничого процесу. Найефективніший спосіб контролю виробничого процесу є для точного вимірювання розміру, після отримати відомості про розмір, аналізу та зворотній зв'язок даних для процесу виробництва, таким чином, щоб постійно покращувати якість продукції. Процес контролю є основою точного вимірювання розміру роботи штук. Три координувати вимірювальні машини є одним з найбільш ефективних способів точно виміряти та оцінити розмір даних. І він може замість різні поверхні статистичні інструменти, літак засобів вимірювання, фіксований або настроювані поєднання дорогих датчиків і точність керівництво Вимірювальний інструмент. Завдяки цьому значно знижується час необхідні для завершення складних Техогляд. Три координувати вимірювальні машини можуть надати обстеженням продукту, калібрування машина, клієнт якості та інші функції ta той же час забезпечуючи розмір дані, такі як умови процес виробництва корисної інформації для управління процесом.

Вигляд тіла є найбільш інтуїтивний відображення транспортного засобу, дизайн і виготовлення рівні. І високою точністю тіло є забезпечення гарної форми, економія часу та якість автомобіля. Якість відіграє визначальну роль у конкурсі. Так що ми можемо використовувати високою точністю, висока ефективність три координувати вимірювальні машини для реалізації точність тестування аналізу, он-лайн контроль та пакетного моніторингу для промисловості виробництво автомобілів.

Три координувати вимірювальні машини, як нових, ефективний точністю, вимірювальні прилади має дуже помітне перевага. Тепер це широко використовувався у виробництві машин. Вона стає універсального обладнання для аналізів в сучасних промислових інспекції та контролю якості.


Будь ласка, повідомте мені, якщо будь-яке питання або поради

E-mail: overseas@cmm-nano.com