Головна > Рішення > Зміст

Метод, щоб усунути помилку ШМ

Aug 26, 2016

В даний час три координат вимірювальний machine(CMM) вже більш широко, але програмне забезпечення точності інструмент мати надзвичайно великий вплив на наші точність вимірювання. ШМ як один з найбільш поширених вимірювання програмного забезпечення, може бути багато проблем у процесі експлуатації штучні, які призводять до впливу на точність вимірювання. Шукає більш ефективний спосіб зменшити помилка стала щоденний обов'язковим для вимірювання промисловості. Що таке найкращий спосіб усунути помилки три координати, нижче наведено кілька порад.

 bridge CMM with video systemprecison and practical coordinate measuring machine

Перш за все, коли ми шукаємо спосіб зменшити помилки з трьох координувати вимірювальний прилад, краще за все комплексно розглянути моделі або конфігурація виробів, в іншому випадку вона може бути неприємні наслідки. Якщо ми використовуємо ручного типу, кожен оператор у процесі використання повинні намагатися тримати же вимірювання швидкості точці, так що він може максимально зменшити помилка, викликана штучних операційних.

По-друге, якщо ми використовуємо вимірювальних автомат, під час кожного вимірювання автоматичних вимірювальних елементів з режим постійної швидкості, це може значно зменшити вимірювання сили вплив на результати вимірювання. Крім того, при виборі вимірювальних елементів, ефективні довжина повинна бути довго, наскільки це можливо, особливо базовий елемент. Це може гарантувати ефект вимірювання.

В цілому, як роль три координат вимірювальний прилад більш важливими в майбутньому, користувачі можуть зіткнутися багато факторів, які зачіпають її точність, так що ми краще здатні обробляти спосіб скорочення цих помилок, щоб отримати більш точні результати вимірювання.


Будь ласка, повідомте мені, якщо будь-яке питання або поради

E-mail:overseas@cmm-nano.com