Головна > Рішення > Зміст

Вплив температури і вологості на на ШМ

Sep 07, 2016

Нормальна робоча температура трьох координат вимірювальний machine(CMM) 20 ℃±2 ℃, і вологість є 40-70%. Температура ШМ збільшується знизу догори, а температура змінюється будь-який момент. Так що різниця кожної осі Ґрати температури і частини температура буде впливати на три координувати вимірювальна машина вимірювання точності. Справді, якщо занадто велика вологість, це буде погано роз'їдати плаваючих блоків і деякі ключові компоненти для вимірювальні машини, яка безпосередньо пошкодити інструменту. Так що ми, наскільки це можливо для забезпечення критий температури і вологості контролюватися в межах норми, з тим щоб підвищити точність трьох координувати вимірювальні машини.

 NANO Metrology is a manufacturer of Precision measuring machine

Три координувати вимірювальні машини як свого роду точністю, вимірювальні прилади, вчасному обслуговуванню може подовжити термін служби машини, можна гарантувати точність і зниження відмов.

Три координувати вимірювальні машини є строгим до навколишнього середовища, так що ми зобов'язані суворо контролювати кімнатної температури і вологості.

Нафтогазоносності ШМ не буває носити структура в теорії, але якщо повітря ресурс не є чистим, тобто, з маслом, води або домішок, які можуть викликати нафтогазоносності блокувати, більш серйозно газу несучих та плавучих залізничних нуля. Тому ми повинні регулярно перевіряти машину повітря і зливу води, регулярно чистити фільтр і масло вода роздільник. Повітря джерело також заслуговує уваги, Повітряний компресор або газу поставки Газгольдер також необхідно регулярно перевіряти.


Будь ласка, повідомте нам, якщо будь-яке питання або поради

E-mail:overseas@cmm-nano.com