Головна > Рішення > Зміст

Вплив калібрування результат викликані ШМ зонд інспекції

Sep 01, 2016

Зонд система є ключовим елементом у трьох координат вимірювальний machine(CMM), який в основному використовується для вимірювання роботи шматок поверхні. І це закриті відносини з ефективність роботи і точність три координувати вимірювальні машини. Де немає без передові вимірювальних голови, немає не видатний функції ШМ.

ШМ зонд калібрування має два основних цілей: отримання компенсації діаметр ruby стилус і встановити зв'язок між іншої точки зору, вимірювання стилус точно. Зонд калібрування точність безпосередньо впливає на точність калібрування. У майстрі калібрування зонд три координувати вимірювальні машини surveyor варто звернути увагу на наступні проблеми:

1. виберіть відповідний вимірювання стилус і розширення, загальні використовувати стилус 4 * 30 без розширення. Твердо встановити стилус і сфери, стерти чисті стилус і сфери безводного алкоголю.

2. після калібрування зонд зонд калібрування точність верифікації повинно здійснюватися, відхилення перевірки програма або відомий за допомогою програмного забезпечення, з не більше ніж 30 мм кільце калібрувальних і gage блоку, щоб сформувати повний набір перевірки.

3. вимірювання швидкості зонд калібрування повинні зберігатися зі швидкістю точність калібрування. Особливо для тих, що використовуються для довгий час, або часто, коли вимірювання швидкості зонд калібрування відрізняється компенсації діаметр і ruby м'яч діаметр відрізнятимуться.

4. Якщо зонд калібрування результатів виявили, що форма помилка більше, слід розглянути питання про будь то через такі причини чи ні: по-перше, зонд або сфера не витер, повинні бути стерті очистити після перевірки знову; По-друге, голова зонд занадто старий, повинні бути замінені; По-третє, прямолінійність керівництво залізничних має великі зміни, слід перевірити, чи через точність Водотоннажність калібрування; По-четверте, повітряна підкладка блокується, повинна своєчасно чистити і скоригована. Якщо виявив, що діаметр не є нормальним, слід розглянути питання про чи не стерти очистити або сфери діаметр вводу є нормальним.


Будь ласка, повідомте нам, якщо будь-яке питання або поради

E-mail:overseas@cmm-nano.com