Головна > Рішення > Зміст

Техніка безпеки ШМ

Sep 08, 2016

1. оператор і обслуговування особи повинні бути знайомі з відповідних знань про на ШМ. Вони також повинні мати пов'язані з досвіду. Осіб можна виконайте операцію...

2. рухомі частини на ШМ мають потенційні можливої шкоди людям. Під час операції суворо заборонено розмістити ваше тіло в вимірювання простору машини, особливо голову під вісь Z.

3. коли машина працює на режим очікування, не спертися на машині або сидіти за за робочим столом.

4. коли машина працює, не розмістити інші частини роботи або елементів в космос вимірювання, особливо в будь-якій частині вашого тіла.

5. не місце будь-якого елемента на керівництво шляху, особливо ті речі, які жирної і брудні.

6. коли оператор місце або зняти вдавлювання, будь ласка переїхати у відповідні компоненти на ШМ безпечно посад і натискаємо кнопку надзвичайних, потім помістіть або зняти вдавлювання.

7. коли стилус виграно випадково, що ШМ зупиниться автоматично. Коли зонд тіло або голову і вісь Z вдарити іншого об'єкта, це може призвести до пошкодження обладнання та аксесуари. Натисніть кнопку ' ' надзвичайних переключитися до зіткнення.

8 будь ласка не ставте ШМ в середовищі вібрації.

Загальні правила:

муніципалітет) після ви мати повне уявлення про те, як прийняти захисних заходів і процедур у випадку надзвичайної ситуації і спробуйте запустити машину.

b) підвищення поінформованості безпеки у разі фактором, який може призвести до небезпечних аварії.

c) після того як ви глибоке розуміння того, як прийняти захисних заходів і процедур, коли надзвичайний стан має місце, можна спробувати запустити машину.

г) регулярно перевіряти, чи деякі частини послабити, впасти або отримати не працює.

e) тик заходи для запобігання Пристрої запобіжні від втрати ефективність.

f) хоча машина бути оглянуті та підтримується, машина операцію заборонено.

g) не дозволяється використовувати ШМ, якщо його акредитації дата прострочена.

h) зламаною машині заборонено використовувати. Будь ласка, припинити її використання, відразу ж, коли щось не так з машини.

i) будь ласка, напишіть вниз проблеми коли використовувати кожен день, інженер сервісне вирішить проблему як можна швидше.


Будь ласка, повідомте нам, якщо будь-яке питання або поради

E-mail:overseas@cmm-nano.com