Головна > Рішення > Зміст

Установка підготовка NANO ШМ

Oct 10, 2016

Післявимірювальні машинибудь ласка, доставлено, робити серйозні amp; необхідні перевірки робити підготовки, для установки, установки сайту, проходження транспорту і засіб доставки.

1. пакет перевірки

Перевірте та розраховувати пакувальні коробки, серійний номер і зовнішній вигляд стану. Коли бракує або щось порушується, будь ласка, зверніться до відділу пов'язані з доставки вчасно, щоб прояснити істину і зв'яжіться з нами.

2. розбирати пакувальні коробки

Пакувальні коробки повинні відкрити наші фахівці і користувачем разом. Частин у полі повинні бути захищені від порушуються. Після пакувальні коробки відкритим будь ласка, перевірте вантажу режим, кількість та ізольованих штук згідно пакувальний лист.

3. очистити аксесуари

Для того, щоб захистити ШМ і частин від пошкодження або іржі під час перевезення, ШМ компоненти упаковані окремо перед тим, як вони вивезені з навиробник. Будь ласка, чисті макіяж перед встановленням.

4. потужність і повітряний насос

Змінного струму 220 в стабільну напругу живлення не потрібно. Користувач повинен готувати ексклюзивні землі кабелю. Витрати і тиску повітряний насос повинні відповідати правил. Повітря повинна бути відфільтровані до вводу за ШМ. Стиснене повітря до ШМ повинно бути сухим і температура повітря повинна бути поряд з вимірювальних кімнатної температури, щоб гарантувати, що повітря підшипник, циліндр частин нормально працювати таким чином, щоб забезпечити точність і стабільність на ШМ.


Будь ласка, повідомте нам, якщо будь-яке питання або поради

Електронна пошта:Overseas@CMM-Nano.com