Головна > Рішення > Зміст

Як очистити грати правителем ШМ

Sep 02, 2016

Високоточні координат вимірювальний машина не потрібно працювати в середовищі пилу критий, температура повинна контролюватися від 18 до 22 градусів, контрольованих від 40% до 70% вологості повітря. Так вимірювального середовища має бути встановлено підходящий кондиціонер обладнанням. Умовний користувач може вибрати для установки сушарка для забезпечення якості повітря. Хочатри координує вимірювальні машини в такі хороші умови, правитель грати ще потрібно зробити обслуговування на регулярній основі. Це можна забезпечити точність вимірювання і продовжити термін служби три координати вимірювального інструменту.

Грати лінійки точність вимірювання компонент, його обслуговуванням відіграє велику роль у поліпшенні точності вимірювання. Удари наведено нотатки правильно чистити грати лінійки.

По-перше, зануритися в абсорбуючий м'яч з алкоголем, зневоднена взяти в абсорбуючий м'яч витираючи з одного боку грати лінійки на іншу сторону та потім замінити його з чистим ватним тампоном витерти знову. Бавовняний м'яч не можуть бути використані і не повинні протирати і назад. Звернути особливу увагу на цю руками не чіпати читання голову в процесі витираючи. Оскільки читання голову використовується для читання решітки датчик калібрування, її розташування і відстань від грати точно коригуються. Якщо ці речі змінилися, це призведе до помилок читання, які неможливо запустити систему, тому обов'язково звернути увагу до нього; І не дозволяйте шум stick волокна бавовни на грати, волокна адсорбції буде виробляти Електростатичний вплинути на читання голову. Грати лінійки не повинні бути стерті часто, кварталу або за півроку це ОК.

Для Renishaw лінійки відкритих грати є свого роду захисної плівки на шар грати лінійки. Якщо ви хочете очистити його, зануритися в байкові з води пасуть або витріть безводного етанолу. Але якість безводного етанол має бути високий, яких не може містити метанол, оскільки метанолу корозії захисною плівкою.


Будь ласка, повідомте нам, якщо будь-яке питання або поради

E-mail:overseas@cmm-nano.com