Головна > Рішення > Зміст

П'ять осі REVO вимірювання з локації системи

Aug 16, 2016

REVO-2 є нове оновлення продукту, який є революційним локації для вимірювання п'ять осі машина вимірювання координат. REVO-2 і нового контролера ШМ Кук S5 є нарисуйте уроки з успішним REVO локації системи, яка є сильніше сили і здібності спілкування і може використовуватися разом з УПР зонд зображення та інші останні REVO датчики.

 advanced trigger scanning probe five-axis fast scanning probe

REVO 2 прийняті з оптимізації жорсткого сферичної повітря несучих технології в вісі два ротори, який може забезпечити платформу жорсткої вимірювання. Дві осі рухає самі передові безщітковий Мотор, резолюція кодувальника змінюється від оригіналу 0,08 секунд 0,002 секунд. Коли додається 100 мм довгу голку, позиціонування резолюція може досягати до 0,001 уніфікованого обміну повідомленнями, яка є майже 40 разів, ніж покоління технології.

Renishaw висунув нові зображення голови (УПР), які можуть бути використані разом з REVO. УПР додає функції, такі як тригер, швидко зв'язатися з сканування і поверхневі вимірювання шорсткості на базі безконтактного виявлення для покращення функцій локації REVO.


Будь ласка, повідомте мені, якщо будь-яке питання або поради

E-mail: overseas@cmm-nano.com