Головна > Рішення > Зміст

Нове покоління вимірювання інновацій

Aug 18, 2016

П'ять осі вимірювальної техніки відноситься до синхронного руху три координати вимірювання machine(CMM) і зонд голову осі, що значно знижує динамічної похибки під вимірювальних високошвидкісний. Five axis застосовується до складних артефакти з високою точністю, високої ефективності вимірювання, особливо для авіації, аерокосмічної, військової промисловості та інших галузях.

У традиційних вимірювання метод ШМ повинен виконати всі необхідні руху для отримання поверхневих даних. Інерційні прискорення призведе до відхилення машина структури, а потім вимірювальних помилка приходить на світ.

PH20 probe headhigh speed five-axis scanning probe

П'ять осі вимірювання технологія використовується разом з вільне обертання зонд, зонд може перейти двох обертання навколо осі в той же час у процесі вимірювання. Який прорватися традиційними обмеженнями. Таким чином, ШМ може працювати по-своєму кращий тобто ШМ можна перемістити відповідно до напрямку єдиним вектором, рухаючись з постійною швидкістю. Хідного на ШМ, зонд голова має легка вага і краще динамічними характеристиками а краще адаптованість. Так це можливість швидко відстежувати зміни роботи шматок геометрії і не буде імпортувати шкідливим динамічних помилка. До того ж можна також швидкість до поверхні вимірювання швидкості, скоротити цикл вимірювання.

П'ять осі вимірювальної техніки не тільки підвищення ефективності вимірювання, але скоротити час виробництва в найбільших ступеня, які забезпечують більш комплексної оцінки якості виробникам.


Будь ласка, повідомте нам, якщо будь-яке питання або поради

E-mail:overseas@cmm-nano.com