Головна > Рішення > Зміст

Операція перед початком на ШМ

Sep 19, 2016

3D вимірювального інструменту є свого роду точної вимірювальної машина. Так що його точність є ключовим, але точність не тільки має вирішуватися самої машини таких як її кадру, щуп тощо, воно також має вирішуватися навколишнього середовища та навички роботи. Нижче перераховані деякі замітки про операції до початку на ШМ.

Керівництво залізничних обробки точність 3D вимірювальні машини є високим, і відстань між підшипник повітря є невеликий. Якщо пил або інша нечисть на керівництво, це призведе до газових постави і керівництво залізничних нуля. Тому керівництво необхідно чистити кожного разу, коли до цього починаючи на машини. Металу направляючих повинні бути очищені з авіаційного бензину wipe (120 або 180 # бензину) і граніт керівництво повинні бути очищені з і безводного алкоголю.

Пам'ятайте це, не можу дати будь мастила нафтогазоносних у процесі технічного обслуговування; Вимірювальні машини, навіть якщо не використовуватися протягом довгого часу, також повинні підтримувати вологості ефективною температурою навколишнього середовища. Отже, пропоную проводити регулярні кондиціонер осушення для запобігання пошкодження вимірювальні машини під високої температури і високої вологості навколишнього середовища;

Якщо три координатно-вимірювальні машини не використовуються протягом тривалого часу, слід загрунтувати, перед початком робіт: контролювати критий температури і вологості (протягом 24 годин), у вологому середовищі також слід регулярно відкриття CAB електричний контроль, переконайтеся, що на друкованій платі повністю сухий і уникнути пошкодження через вологою, коли раптово зарядки. Потім перевірити подачі повітря, джерела живлення. Це краще для настроювання джерело стабілізованої напруги.

Будь ласка, повідомте нам, якщо будь-яке питання або поради

E-mail:overseas@cmm-nano.com