Головна > Рішення > Зміст

Використання ШМ в реконструювання

Aug 11, 2016

Реконструювання є свого роду пакетної виробництва а також розвитку вторинних технологія, розроблена з 20-го століття. Тому що він на відміну від традиційних продуктів розвиток порядку, тому він часто згадується як реконструювання. Реконструювання є результатом сфері комерційної та військової техніки. Його основна мета полягає в тому, здійснювати вимірювання оригінальну продукцію коли не можна легко одержати інформацію необхідну продукцію. По-друге, є використання CAD настроювання продукт модель, а потім виконувати відповідне лікування продукт модель для виробництва нових продуктів. У зворотньої інженерії, три координувати вимірювальні машини є важливим обладнання. Продукт оригінальних цифрових і продукт поверхні процесу відбудови потребує підтримки три координувати вимірювальні машини.

Цифровий оригінальну продукцію є першим кроком у зворотному дослідно-конструкторських, також є найбільш важливим кроком. Точність цифрових продуктів може вплинути на структуру продуктом аналізу і вторинний розвитку продукту. При використанні координувати вимірювальні машини, воно дає змогу вища точність вимоги та точні 3 d модель продукту.

Три координувати вимірювальні машини можна розділити на два типи: зв'язатися вимірювання і безконтактного вимірювання. Зв'язатися методом оцінки за зондування голову контакт із зразками і записувати координати на поверхні зразка. Це можуть бути підрозділені на спусковий гачок типу і безперервного типу. Для великих вибірках аерокосмічної, автомобільної та інших галузей зазвичай можна вибрати контакт вимірювання. Тип вимірювання тригер може бути штучно заплановано, який може отримати більше очок у великих викривлення або гострі кривизни зміни області. В області відносно плоскі випливає з меншою кількістю точок для задоволення вимог точності.

Безконтактна методу вимірювання в основному базується на основний принцип у галузі оптичних, акустичні, магнетизм і так далі. Швидко збираючи велику кількість щільна точок у всій поверхні зразків набір, який є легко працювати, щоб зменшити штучних вимірювання плану.

Обсяг даних, спійманий три координувати вимірювальні машини є дуже великий, до якого можна досягти високої точності вимога. Тому більш широко застосовується в зворотньої інженерії.


Будь ласка, повідомте нам, якщо будь-яке питання або поради

E-mail: overseas@cmm-nano.com