Головна > Рішення > Зміст

ШМ використання в авіації леза

Aug 22, 2016

Двигун авіапромисловості суть виробництва, і це маркування Національного науково -технічний рівень. Лезо є "серцем" двигун компонентів літака, які вирішили двигун продуктивності, безпеки і життя. Тому якість виявлення лезо набагато складніші й суворими. Метод традиційної виявлення полягає у використанні спеціального обладнання для тестування леза, яка призводить до низької виявлення ефективності та умови поганої влучності. В останні роки, з популярністю три координувати вимірювальні машини, найбільш широко використовуваних метод полягає у використанні контакт ШМ для вимірювання на лезо поверхні за допомогою методу двовимірних сканування для тестування.

REVO probe in blade measuring

Три координувати вимірювальні машини широко використовується для вимірювання механічних частин вимір і положення допусків. Він виконує збору даних через зонд запуск або зі сканованого зображення на роботу шматок а потім через розрахунок програмне забезпечення для синтезу елемент бути виміряна, і отримати результати. Може вимірювати Оцифровка об'єкт, підвищення точності вимірювання через помилку компенсацію технології, і має гнучкий вимірювальних програмного забезпечення реалізувати автоматизації і високою ефективністю авіації лезо вимірювання.

НАНО точність три вимірювання координат машина використовується в аерокосмічній, національної оборони, кріплення й цвіллю обробної промисловості, таких як автомобільні запчастини вимірювання 3D. Він оснащений раціональних DMIS програмного забезпечення, яка сертифікована за Німецькою ПТБвимірювання. Програма має леза тестування модулів. Лезо виявлення модуль підтримує спусковий гачок і сканування виявлення режими, підтримує розділ сканування. Він також швидко можна обчислити вимірюваної позиції важливих параметрів леза, значно покращує виявлення точність і ефективність.


Будь ласка, повідомте нам, якщо будь-яке питання або поради

E-mail: overseas@cmm-nano.com