Головна > Рішення > Зміст

ШМ умови навколишнього середовища

Aug 24, 2016

Як координувати вимірювальні машини є високоточне Устаткування ваговимірювальне, його середовищем стану може вплинути на точність вимірювання в певній мірі, так що найкращі умови праці повинна бути гарантована.

1. температура вимога для високої точності вимірювання

1.1 температурний діапазон: 20±2 ℃

1.2 температурних змін: < 0,5 ℃/год; < 1 ℃/24 год

1.3 градієнта температури: < 0,5 ℃/м

1.4 машини в балансування температури час: > 48 год

Зауваження: Точність машина буде зменшуватися, якщо температура не досягне нормативних вимог.

2. відносна вологість

Вологість робочого середовища впливає машини в наступні два основні аспекти:

Висока вологість полегшує іржавіти деталей машин таким чином, щоб вплинути на робочих машин і все життя; Низька вологість полегшує виробляти статичної таким чином, щоб викликати поганий вплив на робочий комп'ютер і системи управління. Діапазон підходить вологість становить 45%-60%.

3. чистоту

Як статичні і пилу може впливати на його вимірювальні машини, зберігаючи пило і антистатичні повинні бути розглянуті в дизайн поверхню землі та стіна поверхня.

4. подачі повітря

Чистою і сухою. Його вологість становить менше 15%

Повітря споживання: 50 Л/хв

Тиск повітря: 6-10 бар

5. енергопостачання

Змінного струму 220 в, 50 Гц, 2.5KVA; відхилення напруги необхідно не великий, ніж 5% рейтингу напруги; Не використовуйте у ШМ з інших потужних електронних пристроях разом як кондиціонер, дублювання машина, Шредер та ін. При разом з допомогою має важливе значення, будь ласка усиновити ізольованої трансформатора або високочастотного шуму фільтр.

6. база вібрації вимога

Вібрувати frequency≤10Hz amplitude≤0.5 мм

10 Гц < вібрувати frequency≤30 Гц amplitude≤1mm

Вібрувати частота > 30 Гц amplitude≤3μm

7. Посадка

Для того, щоб гарантувати ШМ живлення системи управління і pc система надійної і стабільної роботи, ми повинні оснастити ШМ незалежні та надійні заземлення системи. Системи заземлення слід дизайну відповідно до місцевих актуальний стан і заземлення опору повинні бути нижче 4 Ом.

Коли погана геологічних умов stripped заземлюючого пристрою мають бути вжиті, яка виконується з плоскою оцинкованої сталі, зварні і покриті крок для самозахисту. Опір заземлення повинні бути нижче 4 Ом або заземлюючого пристрою слід подовжити.


Будь ласка, повідомте нам, якщо будь-яке питання або поради

E-mail:overseas@cmm-nano.com