Головна > Рішення > Зміст

Каталізатори промислової розробки – міст координувати вимірювальні машини (ШМ)

Aug 08, 2016

З 1960 року промислове виробництво розроблено дуже швидко. Особливо після зростання верстати, техніка, автомобільні промисловості Ракетно-космічна техніка та електроніка різні види передові технології випробування і інструменти необхідні, тому три координувати вимірювальні машини , яка втілює в собі 3d вимірювальної техніки виникає в той історичний момент і має бурхливий розвиток і удосконалення.

Вимірювання точності вимірювання традиційних інструментів (наприклад, мікрометр супорти, калібрувальні блок, і так далі) є переважно низьким, які можуть бути використані в поле, чия загальна точність не є високою. Але для високотехнологічної продукції, виміряних даних не буде задоволена і коштує робочої сили матеріальних ресурсів для вимірювання дрібні деталі по одному. З появою три координати подолало ця складна проблема.

advanced and precision bridge measuring machine to provide practical measuring solutions

У 1956 році у світі перша координата вимірювальна машина розроблена британський НАВАНТАЖЕНОЇ компанія, потім після низки поліпшення, в 1964 році Швейцарський SIP компанія почала використовувати програмне забезпечення для вимірювання відстані між точками, який відкрився використання програмного забезпечення вимірювання. Після швидкого розвитку комп'ютерних технологій з ЧПУ епохи пришестя, функції координат вимірювальний машина сильніше і вимірювання точності вище.

З прогресу науки і техніки, функції точність і якість три координувати вимірювальні машини поступово поліпшуються, особливо в дослідження і розробки верстатів, машин, автомобільні, аерокосмічної і різних складних частин виробництва. У відповідь на глобальні конкуренції виробничих підприємствах, також надає велике значення для підвищення ефективності обробки і здешевити виробництво. Серед них найважливішим є виготовляти продукцію високої якості. Для того, щоб забезпечити розмір частин і продуктивність технічна Зустрічи вимоги, компаній випуск суворого якість управління. Тільки на припущенні гарантією високої якості продукції може виробник реалізувати виживання і розвитку.

Три координувати вимірювальні машини з його високою точністю, гнучкий і відмінні цифрові можливостей стає важливим засобом забезпечення якості в сучасний дизайн, розробка, виготовлення, переробки та виробництва.Будь ласка, повідомте нам, якщо будь-яке питання або поради

E-mail:overseas@cmm-nano.com