Головна > Рішення > Зміст

Застосування зворотньої інженерії у виробництві цвіль

Sep 28, 2016

Робимо дизайн реверса робота може бути більш складним, ніж фізичне СД. Перед дизайн продукту ви повинні спробувати зрозуміти ідею дизайн оригінальні моделі, виходячи з цього доведеться ремонтувати або подолати недоліки оригінальні моделі. До певної міри реверс є також процес редизайн. Перед початком Зворотній дизайн, необхідно виконати ретельного аналізу деталей, які в основному врахувати наступні моменти:

(1) визначити загальну думку дизайну, які виконують систематичний аналіз модель роботи шматок. Модель в основному можна розділити на кілька характеристик області до висновку загальну думали про дизайн і знайти труднощі, виконати знаю досить добре в основному.

(2) безшвейне вигнуті поверхні базова структура у формі моделі, які пов'язані з вибором відповідної дизайн програмне забезпечення та визначення модулі програмного забезпечення. Для довільної форми поверхні, такі як автомобіль, мотоцикл #39; s зовнішнє та внутрішнє оздоблення, тощо., покриття частин зазвичай потрібно прийняти зручний налаштування кривої та поверхні модуль; Для елементарних аналітичної вигнуті поверхні частин, таких як літак, циліндр, конус поверхні зовсім не обов'язково тому, що згідно з їх вимірювання даних можна очевидно знати, що літак або циліндричну поверхню.

Насправді деякі стовпці, опукла платформи характеризується після того, як було визначено контур, всього періоду виміру сутність моделі поєднувалося з сканування даними. Слід вибрати деякі сканування точки або лінії, якість яких є кращим.


Будь ласка, повідомте нам, якщо будь-яке питання або поради

Електронна пошта:Overseas@CMM-Nano.com