Великий розмір портальні КІМ, Великий вимірювальна машина портального, Двостороння measuirng машина

компенсація 1.Real часу для геометричної технології вимірювання величини 2.Diversified Схема конфігурації і можливість вимірювання багатофункціональної 3.Adopted з системою температурної компенсації

Відомості про продукт

Будучи одним з провідних виробників Китаю і постачальників високоточної великий портальних координатно - вимірювальна машина, великі портальні CMMS, великий портальний вимірювальної машини, портальні meausirng обладнання, двосторонній measuirng машина, двосторонній CMM, він тут чекає вашого контакту.

Огляд продукту:

У середовищі з високою точністю козлових вимірювальної системи, в основному використовується в автомобільній, аерокосмічній, важкої транспортної та цвілі промисловості, завершити швидке виявлення великих специфікації артефактів, забезпечують чудові динамічні характеристики і надмірна вага розчину вимірювання оброблюваної деталі, різні конфігурації для задоволення попит різного вимірювання виробу, забезпечує сканування і контактна рішення, повне додаток виявлення великого заготовки з високою ефективністю, високою точністю.

параметри:

тип

Резюме (XYZ)

Діапазон вимірювання (мм)

Х (1500-3000)

Y (3000-12000)

Z (1500-2500)

MPEe (мкм)

Від 3,2 + 3.3L / 1000

особливості:

1. Надійна технологія аналізу методом кінцевих елементів для забезпечення довгострокової стабільності роботи обладнання.

2. Компенсація в реальному часі для геометричної технології вимірювання кількості , щоб забезпечити високу точність і надійність.

3. Спеціально розроблені для великих розмірів оброблюваної деталі , щоб відповідати вимогам застосування аерокосмічної, авіаційної, суднобудівної промисловості.

4. Схема конфігурації диверсифіковану і можливість вимірювання мультифункціональний , щоб надати користувачам різні варіанти вибору.

5. Чи може бути застосований до різної навколишньому середовищу, швидкої, високої точності, повного вимірювання всіх видів складної заготовки.

Додаткова система Probe:

PH10M / PH10MQ + SP25
Датчик головки моторизованого індексування
PH20
П'ятикоординатне зв'язок наконечник зонда


SP80
Скануючий зондовий головка
REVO
Висока швидкість, висока точність пятіосевой скануючий зондовий

Детальніше:

калібрування

Навколишнє середовище , необхідні :( Детальніше )

температура

20 + 2 1 / ч 1 / м 2 / 24h

вологість

40% -70%

джерело живлення

220 + 10%, 50Гц-60Гц

Подача повітря

≥0.55Mpa


Розслідування