Портальний координатно-вимірювальна машина, Козлова АЯ, підлогу типу CMM, вимірювальні машини портального типу

Портальний координатно-вимірювальна машина, Козлова АЯ, підлогу типу CMM, вимірювальні машини портального типу
Чат зараз
Відомості про продукт

Будучи одним з провідних виробників Китаю і постачальників високоточних малих портальних координатно - вимірювальної машину, у нас є два типи портального CMMS включаючи невеликі розміри і великий size.g Ми тут чекаємо вашого контакту.

Додаткові моделі:

TYPE

модель

діапазон

модель

діапазон

модель

діапазон

невеликий

Titan 153012

1500 × 3000 × 1200

Titan 184014

1800 × 4000 × 1400

Titan 203015

2000 × 3000 × 1500

великий

Резюме (XYZ)

Х (1500-3000)

Y (3000-12000)

Z (1500-2500)

технології:

1. Прийняти міжнародні передові методу скінченних елементів (МСЕ, методу скінченних елементів) конструкцію, використовуючи математичний метод наближеного проводити імітацію реальної фізичної моделі при різних умовах роботи, робить помилку моделі до мінімуму і створити стабільне рішення по оптимізації параметри і схема оформлення.

2. В цілому механічне використання статі типу структура козлових, структура загальної компоновки з більш відкритим місцем вимірювання, забезпечує ефективне рішення для вимірювання великого розміру, найважчої оброблюваної деталі.

3. Додатково висока точність Worktable, забезпечуючи верстак в відповідно до вимог різних клієнтів , щоб забезпечити ідеальне рішення для розміщення попиту великих вимог вимірювання світла більш зручних.

4. Три осі приймає високу якість граніту, точність шліфування і несучих після штучного старіння, гарантувати точність направляючої три осі досягла рівня 000

5. Три осі приймають спокою тиск повітря повітряного підшипника направляючої спосіб, складається з повітряних підшипників , які є самоочищення, попереднє навантаження і висока точність.

6. Прийнято з системою температурної компенсації, декорувати датчик температури в кожній осі, а також в оброблюваному виробі і вимір простору макет має датчик температури, придбання реального часу вимірювання процесу шляхом температурної компенсацією.

7. Три осей приводний системи приймає унікальну запатентовану технологію, робить систему руху наступних помилок менше , і швидкість відгуку системи швидше, і значно покращує динамічні характеристики великого вимірювального обладнання, зменшує ефекти руху інерції на точності вимірювання.

8. CMM приєднався до системи захисту, в тому числі захисту від падіння осі Z, вимірювальна систему попередження про зіткнення голови і систему моніторингу та управління в режимі реального часу, що значно поліпшити безпеку практичність великого КІМ.

Додатковий зонд Керівник:

PH10M / PH10MQ + SP25
Датчик головки моторизованого індексування
SP80
Скануючий зондовий головка

PH20
П'ятикоординатне зв'язок наконечник зонда
REVO
Висока швидкість, висока точність пятіосевой скануючий зондовий


сертифікація:

сертифікат якості
РТВ
 rubber shock pad 106 pieces fixture
сертифікат калібрування сертифікат калібрування
 high quality with calibration certificate high quality with calibration certificate

Додаткові речі:

затискні пристрої Модуль Зміна кадрів


Розслідування