Портальний координатно-вимірювальна машина, Козлова АЯ, підлогу типу CMM, вимірювальні машини портального типу

1.Adopt міжнародної передовий метод скінченних елементів (МСЕ, методу скінченних елементів) дизайн 2.Overall механічного використання статі структури типу портальної 3.Optional висока точність Worktable

Відомості про продукт

Будучи одним з провідних виробників Китаю і постачальників високоточних малих портальних координатно - вимірювальної машину, у нас є два типи портального CMMS включаючи невеликі розміри і великий size.g Ми тут чекаємо вашого контакту.

Додаткові моделі:

TYPE

модель

діапазон

модель

діапазон

модель

діапазон

невеликий

Titan 153012

1500 × 3000 × 1200

Titan 184014

1800 × 4000 × 1400

Titan 203015

2000 × 3000 × 1500

великий

Резюме (XYZ)

Х (1500-3000)

Y (3000-12000)

Z (1500-2500)

технології:

1. Прийняти міжнародні передові методу скінченних елементів (МСЕ, методу скінченних елементів) конструкцію, використовуючи математичний метод наближеного проводити імітацію реальної фізичної моделі при різних умовах роботи, робить помилку моделі до мінімуму і створити стабільне рішення по оптимізації параметри і схема оформлення.

2. В цілому механічне використання статі типу структура козлових, структура загальної компоновки з більш відкритим місцем вимірювання, забезпечує ефективне рішення для вимірювання великого розміру, найважчої оброблюваної деталі.

3. Додатково висока точність Worktable, забезпечуючи верстак в відповідно до вимог різних клієнтів , щоб забезпечити ідеальне рішення для розміщення попиту великих вимог вимірювання світла більш зручних.

4. Три осі приймає високу якість граніту, точність шліфування і несучих після штучного старіння, гарантувати точність направляючої три осі досягла рівня 000

5. Три осі приймають спокою тиск повітря повітряного підшипника направляючої спосіб, складається з повітряних підшипників , які є самоочищення, попереднє навантаження і висока точність.

6. Прийнято з системою температурної компенсації, декорувати датчик температури в кожній осі, а також в оброблюваному виробі і вимір простору макет має датчик температури, придбання реального часу вимірювання процесу шляхом температурної компенсацією.

7. Три осей приводний системи приймає унікальну запатентовану технологію, робить систему руху наступних помилок менше , і швидкість відгуку системи швидше, і значно покращує динамічні характеристики великого вимірювального обладнання, зменшує ефекти руху інерції на точності вимірювання.

8. CMM приєднався до системи захисту, в тому числі захисту від падіння осі Z, вимірювальна систему попередження про зіткнення голови і систему моніторингу та управління в режимі реального часу, що значно поліпшити безпеку практичність великого КІМ.

Додатковий зонд Керівник:

PH10M / PH10MQ + SP25
Датчик головки моторизованого індексування
SP80
Скануючий зондовий головка

PH20
П'ятикоординатне зв'язок наконечник зонда
REVO
Висока швидкість, висока точність пятіосевой скануючий зондовий


сертифікація:

сертифікат якості
РТВ
 rubber shock pad 106 pieces fixture
сертифікат калібрування сертифікат калібрування
 high quality with calibration certificate high quality with calibration certificate

Додаткові речі:

затискні пристрої Модуль Зміна кадрів


Розслідування