Керівництво координатно-вимірювальна машина, керівництво СММ, PROMAS 564

Ось напрямна 1, y-смугової приймає ластівчин хвіст типу, який має високу точність і гарну стабільність. 2.Software приймає Rational DMIS 3.Y вісь гід-смугової приймає ластівчин хвіст типу, який має хорошу стабільність.

Відомості про продукт

Як один з провідних виробників Китаю і постачальників керівництва координатно - вимірювальна машина, керівництво СММ PROMAS 564, він тут чекає вашого контакту.

огляд:

1. Затвердження передових FEM (метод кінцевих елементів) робить його мати сильну жорсткість, невеликі помилки геометрії, висока точність, висока продуктивність і висока стабільність.

2. Вісь Y-направляючий спосіб приймає ластівчин хвіст типу, який має хорошу стабільність.

Ухвалення 3. Три для Axis покояться повітряного підшипника направляючого шляху тиску повітря, що складається з повітряних підшипників , які є самоочищення, попереднє навантаження і висока точність, гарантує великий термін підшипників, сильні анти-гойдається, малий опір, ні до стирання і стійкий рух.

4. Затвердження всесвітньо відома відбиває системи масштабу вимірювальної стрічки метал, який має близькі коефіцієнт теплового розширення з більшою оброблюваної деталлю і забезпечити хорошу відтворюваність.

5. Програмне забезпечення приймає самостійно належить інтелектуальної власності та сильні функції Rational DMIS програмне забезпечення. З його ідеальним для вимірювання і функцією онлайн, він буде відповідати складним вимогам замовника з комплексним рішенням вимірювань.

параметри:

ПУНКТ ПОДРОБИЦІ
тип Promas564
лінійна шкала RENISHAW решітки правителів з Великобританії
Постанова голівки, що зчитує RENISHAW 1.0um
діапазон вимірювань 500мм × 600мм × 400мм
MPEe E≤3.5 + 4L / 1000um
MPEP R≤3.8um

Додатковий зонд:

MCP MH20I
Renishaw MCP ProbeRenishaw Mh20I Probe

Розслідування