Висока точність вимірювання координат машини, Високоточний міст CMM, висока точність КІМ

1.Advanced і топ техніка
2.Innovative зовнішній дизайн
3.Unique провід передачі патенту технології і система температурної компенсації

Відомості про продукт

Будучи одним з провідних виробників Китаю і постачальників високої точності вимірювання координат машини , високоточна КІМ , високоякісний CMM , висока точність КІМ , високоякісні метрологічні інструменти , високоточний міст типу CMMS, то тут чекають вашого контакт.

Огляд продукту:

Високоточний тип переміщення моста (Royal) , прийнятий з передової і верхньої технікою, інноваційний дизайном зовнішнього вигляду. Система передачі приймає унікальну запатентовану технологію, оснащений досконалою системою управління і системою температурної компенсації, дає Royal серії з відмінною продуктивністю і потенційної модернізації в майбутньому. Широко використано в конструкції майстерні майданчики, технологічного процесу, контроль якості, точність вище.

Його основною характеристикою є висока точність, висока ефективність, підходить для більшості малих виявлення виробу і навпаки.

параметри:

TYPE

модель

діапазон

модель

діапазон

модель

діапазон

середа

Royal7106

700 * 1000 * 600

Royal 9128

900 * 1200 * 800

Royal9158

900 * 1500 * 800

великий

Royal121510

1200 * 1500 * 1000

Royal122010

1200 * 2000 * 1000

Royal152112

1500 * 2100 * 1200

особливості:

Відкритий верстак з великим простором вимірювання навантаження, при умови надійної передумови гарантії для великої заготовки.

Унікальна передача дроту технологія патенту і система температурної компенсації, щоб система характеристик руху, жорсткість і точність значно поліпшуються.

Об'єднати стабільність, високу точність і високу ефективність конструкції , щоб надати користувачам рентабельного ідеальне рішення

Технічний опис:

1, метод скінченних елементів (МСЕ, метод кінцевих елементів)

Прийняти міжнародні передові метод скінченних елементів (МСЕ, методу скінченних елементів) розроблений з використанням математичного методу наближеного до реальної фізичної моделі були змодельовані в різних умовах роботи, за рахунок оптимізації параметрів і розрахункової схеми, робить помилку моделі до мінімуму і генерувати стабільний розчин.

2, Загальний прийнятий повітряний підшипник

Вся машина приймає оточувала структуру повітряного підшипника для забезпечення точності керівництва у всій поїздці.

3, приводний система складається з унікальною запатентованою технологією

Провід передачі , щоб забезпечити меншу похибка подальшої і більш високу швидкість відгуку в процесі переміщення, і значно покращує динамічні характеристики вимірювального приладу, максимум зменшує рух інерції , які ефекти на точності вимірювань. І модернізувати традиційну швидкість двигуна до спеціального датчика двигуна.

4, унікальний патент механізм демпфірування

У той час як поліпшити демпфуючий ефект, збільшує жорсткість амортизує пристрої, а його структура проста і надійна, проста у використанні і з низькою вартістю.

5, з температурною компенсацією система

Вся машина прийняті з системою температурної компенсації, кожна вісь має датчик температури, а також обробляється виріб і вимір простір все мають датчик температури, здійснює температурну компенсацію процесу вимірювання температури шляхом придбанням.

6, повітря противагу

Прийнято з європейської передовою технологією балансу пневматичної, підвіски циліндр , щоб уникнути рухів осьових і перешкоди проміжній системою, підвищити точність і довгостроковій стабільність вимірювальної машини.

7, Читання системи

Використання гнізда RTLC решітки та читання Тонік голови (його основна особливість є IN - опорний ПРОФ ™ нуль, просто натисніть кнопку автоматичних фазової модуляції, унікальною).

8, система управління

Система управління приймає добре відомий ексклюзивний Європи на міжнародному рівні передових вгору-вниз подвійні комп'ютери системи управління, що підвищує надійність системи і захисту від заклинювання здатності значно.

Додатковий зонд Керівник:

PH10M / PH10MQ + SP25
Датчик головки моторизованого індексування
PH20
П'ятикоординатне зв'язок наконечник зонда


SP80
Скануючий зондовий головка
REVO
Висока швидкість, висока точність пятіосевой скануючий зондовий

Вибіркові аксесуари:

Антивібраційна Подушка
затискні пристрої Модель Зміна кадрів

Кваліфікація:

сертифікат якості
РТВ
сертифікат калібрування сертифікат калібрування


Дерев'яні випадки:

Загальні характеристики Тип
Тип Водонепроникність


Розслідування